Refik, të dua shumë babi, letra emocionuese…

Pasi dha shumë kontribut për fanellën e Tiranës, Cobina mori një aventurë të re në karrierën e tij duke mbërritur në Egjipt.

Një largim nga bardheblutë që erdhi në moment të papritur, pas ndodhive të fundit.

Lojtari i kryeqytetasve deri në atë moment, po kthehej në një mollë sherri mes Kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta.

E gjitha lidhjet me nënshtetësinë shqiptare që iu ofrua Cobina, ndërsa për shkakun e këtij presioni të madh, vetë futbollisti zgjodhi që të largohej nga vendi ynë.

Nëpërmjet një shkrimi në rrjetet sociale ka ardhur edhe lamtumira emocionuese.

Ngjarja paraprake

A bie në gjumë burri juaj menjëherë pas seksit?

Ngjarja e ardhëshme

Gjendje e rëndë në Zvicër, mbushen të gjithë shtretërit e kujdesit intensiv

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian