Reali shumë të shqetësuar nga dëmtimet

Real Madrid, gati oferta për yllin që ka mbetur pa ekip

Real Madrid ka vënë në shënjestër mbrojtësin e krahut Serge Aurier, i cili është larguar nga Tottenham dhe aktualisht është pa ekip.

Sipas Okdiario drejtuesit e Real Madrid po mendojnë t’i bëjnë një ofertë 28-vjeçarit.

Madrilenët, në fakt, janë shumë të shqetësuar nga dëmtimet e Dani Carvajal.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

E kaluara e errët e 21-vjeçarit që ekzekutoi oficerin e policisë në Lezhë, si e çoi pas hekurave ish-e dashura e tij në 2018-ën

Ngjarja e ardhëshme

​Hajdari: Investimet nga Zvicra dhe diaspora, çelës i zhvillimit të Kosovës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian