Reali pas Gabrielit të Arsenalit

Real Madridi po dëshiron që ta transferojë mbrojtësin e Arsenalit, Gabriel.

Ata po e shohin brazilianin si zëvendësim të denjë për bashkëvendësin e tij, Gabriel Militao i cili pësoi një lëndim që do ta mbajë me muaj jashtë fushës së gjelbër.

Gabrieli ishte përfolur edhe për një kalim në Arabinë Saudite gjatë kësaj vere.

Sidoqoftë, mbetet të shihet nëse nënkampioni anglez do ta shesësatë duke e ditur që sezonin e kaluar kishte qenë shtyllë e mbrojtjes bashkë me Salibën.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zhurmë dhe dritë, ndodh fenomeni i pazakontë në këtë vend

Story i radhës

“Hoteli në Ksamil, sikur po hyja në burg”: Lumë përshtypjesh negative të turistëve për jugun

Të fundit nga