​Reali në kërkim të pasuesit të Toni Kroos, ky është emri i identifikuar

Mesfushori i Interit, Nicolo Barella, është subjekt i interesimit nga Real Madridi, sipas “El Nacional”.

Carlo Ancelotti është një admirues i zjarrtë i 25-vjeçarit, ardhja e mundshme e të cilit në “Santiago Bernabeu” mund të vërë në dyshim të ardhmen e Toni Kroos.

Barella ka luajtur në 27 ndeshje në Serie A për Interin këtë sezon.

Duke shënuar dy gola dhe nëntë asistime.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Çmimi i naftës mund të arrijë në “300 dollarë për fuçi nëse refuzohet nafta ruse”

Story i radhës

​Kreu i “Dardanëve” ofron 30 bileta falas për tifozë nga komunitet tjera për ndeshjen ndaj Burkina Fasos

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish