Real siguron yllin e Bayern, Perez nxjerr në shitje Varane dhe Bale për një tjetër super goditje

Real Madrid ka arritur marrëveshjen me David Alaba.

Kështu ka njoftuar e përditshmeja spanjolle Marca.

Sipas Marca-s, ylli i Bayern ka arritur një marrëveshje me Real Madrid, që do të presë fundin e sezonit për të zyrtarizuar gjithçka

Gjithmonë sipas së përditshmes spanjolle, Florentino Perez ka vendosur të nxjerrë në shitje Raphael Varane e Gareth Bale (tani te Tottenham) për të financuar blerjen e madhe në sulm mes Mbappe dhe Haaland.

Ngjarja paraprake

Konflikt pranë zyrave të LSI, 2 të plagosur

Ngjarja e ardhëshme

Justin Bieber argëton publikun pak para ndeshjes mes Jake Paul dhe boksierit Ben Askren

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian