Real Madrid kërkon blerës për Iscon

Isco duket se nuk ka të ardhme në Real Madrid

Sipas El Confidencial, Los Blancos dëshirojnë ta shesin Iscon gjatë afatit kalimtar të janarit dhe për këtë nuk janë duke kërkuar shumë para.

Kjo media ka shkruar se Madridi është duke këkuar më pak se 20 milionë euro për spanjollin pasi që në Vitin e Ri ai do të këtë kontratë vetëm edhe një vit, deri më 2022.

Everton shihet si një destinacion i mundshëm për Iscon, derisa Arsenali gjithëashtu mendohet se janë të interesuar me shërbimet e mesfushorit. 

Ngjarja paraprake

Shpend Ahmeti: Ndërtimi i Rrugës A mund të fillojë në vitin e ardhshëm

Ngjarja e ardhëshme

Ariana Grande dhe Jennifer Hudson do të jenë pjesë e “Mariah Carey’s Magical Christmas Special”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian