Real Madrid i ofron Nacho Fernandez kontratë të re

Real Madrid i ka ofruar Nacho Fernandez një kontratë të re.

Drejtuesit e Real Madridit i kanë ofruar një rinovim Nachos, i cili është afër marrëveshjes, thotë Marca.

Dani Ceballos dhe Marco Asensio – dy lojtarë të tjerë –  kontratat e të cilëve skadon në vitin 2023, nuk kanë vendosur ende të ardhmen e tij.

Tashmë, gjithçka është lënë në pritje deri pas finales së Ligës së Kampionëve më 28 maj, siç ka ndodhur me sulmuesin e PSG-së, Kylian Mbappe dhe ardhjen e tij.

Klubi po mendon vetëm për ndeshjen e Liverpoolit gjatë javës së ardhshme.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zelensky: Donbasi është shkatërruar plotësisht

Story i radhës

Parashikimi i motit për datën 20 maj 2022

Të fundit nga