Real Madrid dhe PSG pëlqejnë Davies, agjenti i mbrojtësit: Bayern është në kaos!

E ardhmja e Alphonso Davies është duke u diskutuar shumë në mediet gjermane e jo vetëm.

Mbrojtësi kanadez mund të largohet nga Bayern Munich, me Real Madrid dhe Paris Saint-Germain që janë të gatshëm për t’u hedhur në sulm për 22-vjeçarin.

Ndonëse ka kontratë deri në 2024-ën me Bayern, agjenti i Davies, Nick Huoseh, ka dërguar sinjale largimi, ndërsa së fundmi ka thënë në një prononcim për mediet gjermane:

“Nuk e dimë të ardhme, Bayern është në kaos”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Oraret e gjumit për bebin 4 muajsh që ushqehet me qumësht gjiri dhe formulë

Story i radhës

“Berishës i dhemb se i kam marrë të djathtët”/ Doshi: E kanë braktisur, Basha punoi për Benet Becin në Shkodër

Të fundit nga