​Real Madrid 0-4 Barcelona, vlerësimet e lojtarëve

Barcelona ka shkëlqyer në ndeshjen kundër Real Madridit në La Liga.

Kete skuadër të cilën e ka mposhtur me rezultat të thellë 4-0 në ndeshjen e zhvilluar të dielën në “Santiago Bernabeu”.

Aubameyang me dy gola si dhe Araujo e Torres me nga një kontribuan në fitoren e madhe të skuadrës së trajnerit Xavi Hernandez.

Ja notat dhe vlerësimet e lojtarëve:

Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Rregulli 5 orë” zbatohet nga njerëz shumë të pasur e të suksesshëm

Story i radhës

Gjendet i pajetë në banesë një 37-vjeçar në Tiranë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish