Reagon zyrtarisht klubi zikaltër

Interi refuzon lajmet e mëngjesit të sotëm se klubi zikaltër po shkon drejt shitjes për shkak të probleme financiare të shkaktuara prej koronavirusit.

Nëpërmjet një komunikate zyrtare, Interi thekson se presidenti i tij, Stiven Zheng i quan të pabaza lajmet se ai dhe kompania e tij “Suning” po planifikojnë shitjen e Interit.

Reagimi zyrtar i Interit:

Duke marrë shkas nga disa spekulime të publikuara sot duke iu referuar hipotezave të shitjes së Interit, presidenti Stiven Zheng refuzon kategorikisht se gjithçka është raportuar gabimisht dhe specifikon se ky lajm i pabazë.

Ngjarja paraprake

Mourinho në telashe

Ngjarja e ardhëshme

Fshati i Mirditorëve në Konispol

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian