Reagon keq edhe motra e Cristiano Ronaldos

Pas fjalëve të partneres së Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez motra e “yllit luzitan”, Elma Aveiro ka shpërthyer në sulme ndaj teknikut Fernando Santos.

Në një postim në faqen e saj zyrtare në “Instagram”, ajo ka përdorur dhe hashtagun #FernandoSantosOut, duke e shfaqur haptazi zemërimin e saj, ndaj trajnerit portugez.

“Kanë vrarë njeriun.

Vranë një kombëtare, vranë një komb”,– shkruan motra e Ronaldos, në Instagram.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ibraimovski: Korrupsioni prek më së shumti romët

Story i radhës

Këta janë shënuesit më të mirë në Kampionatin Botëror 

Të fundit nga