Raul Jimenez dërgohet menjëherë në spital pas incidentit me David Luizin

Sulmuesi i Wolves, Raul Jimenez është dërguar menjëherë në spital pas përplasjes me qendërmbrojtësin e Arsenalit, David Luiz.

Jimenez iu nevojiten 10 minuta trajtim mjekësore pas përplasjes që pati me Luizin në fushë.

Gjithashtu, edhe braziliani për disa minuta qëndrojë në fushë, por ishte i gatshëm të vazhdojë ndeshjen.

Sipas Sky Sports, Jimenez menjëherë është dërguar në spital dhe është duke u shëruar aty.

Kujtojmë, se këtë ndeshje e fituan mysafirët me rezultat të ngushtë 1 – 2.

Ngjarja paraprake

Pas shërimit nga Covid-19, Thomas Strakosha u çon prindërve në Athinë të dashurën modele: Zemra ime u kyç!

Ngjarja e ardhëshme

Trajneri i Shkëndijes, ndjen keqardhje që nuk fituan Strugën

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian