Rastet e reja me Koronavirus janë nga këto vende të Skenderajt

Edhe 284 raste të reja me koronavirus janë shënuar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Në njoftimin e IKSHPK-së bëhet e ditur se në 24 orët e fundit janë shëruar gjithsej 72 të infektuar me COVID-19.

Sipas njoftimit të IKSHPK-së në komunën e Skenderajt janë 4 raste të reja me koronavirus.

1 me lokalitet në qytetin e Skenderaj, 1 rast në Polac, 1 rast i ri me koronavirus në fshatin Turiqevc dhe 1 në fshatin Qubrel.

Ngjarja paraprake

Bardhi në histori të klubit të Levantes 

Ngjarja e ardhëshme

Micevski: Kuvendi, jofunksional në disa segmente

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian