Rashkaj Kosovës: Ju lumtë djema, luftuam si ekip e vërtetë

Ka përfunduar me barazim 0:0 takimi ndërmjet Greqisë dhe Kosovës,  duel ky në kuadër të rundit të katër në grupin C’ të Ligës së Kombeve.

Ndeshja përfundoi pa gola, por me raste të shumta nga dy ekipet.

Ndërkaq, pas ndeshjes përmes një statusi në “Facebook” ka reaguar edhe Anel Rashkaj.

Ai ka shkruar se skuadra luftoi shumë.

“Ju lumtë djema, luftuam si ekip e vërtetë”, shkruan Rashkaj.

Ngjarja paraprake

Zemaj takohet me Muhaxherin

Ngjarja e ardhëshme

Haskuka: Lajmi se në QKMF në Prizren po kryhen edhe testet serologjike edhe analizat është i pavërtetë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian