Rashica nga minuta e parë në ndeshjen kundër Bayernit

Bayern Munich është nikoqir i Werder Bremenit në pasditën e sotme (e shtune) në kuadër të kampionatit elitar gjerman, Bundesliga.

Një orë para fillimit të ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Ylli i Kosovës, Milot Rashica do të luajë nga fillimi në këtë ndeshje për mysafirët.

Bayern Munich: Neuer; Pavard, Boateng, Alaba, Lucas; Javi; Costa, Müller, Musiala, Costa; Lewandowski

Werder Bremen: Pavlenka; Gebre Selassie, Toprak, Möhwald, Augustinsson; Gross, Eggestein, Friedl; Rashica, Sargent, Bittencourt.

Ngjarja paraprake

Fansat kanë gjetur emrin e fëmijës së dytë të Chiara Ferragni-t dhe Fedez!

Ngjarja e ardhëshme

A mund t’i japë fund Biden luftërave të pafundme të Amerikës?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian