Raportohet për të plagosur në Shkodër

Një person është plagosur me armë zjarri në Shkodër mëngjesin e sotëm.

Mësohet se bëhet fjalë për një 50-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim.

I plagosuri fillimisht është dërguar në Spitalin e Shkodrës, dhe më pas është nisur drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Policia ende nuk e ka konfirmuar rastin.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

‘Jam e dashuruar!’

Ngjarja e ardhëshme

I shpallur në kërkim për vrasje të dyfishtë, kush ësht 52-vjeçari që mbeti i plagosur sot në Shkodër gjatë operacionit të RENEA-s

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian