Ramush Haradinaj e nis ditëlindjen me vrapim

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, ditën e sotme e ka nisur me vrapim.

Ai sot ka marrë pjesë në minimaratonën “Vrapo për Autizëm”.

Sot është një ditë e veçantë për Haradinajn, pasi ai mbush 54 vjeç.

Kreu i AAK-së njihet edhe si tip shumë sportiv.

Ai shpesh bën vrapim dhe ecje në bjeshkë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Braithwaite nuk është në planet e trajnerit

Story i radhës

Spasovski: Krimi në RMV është ulur për 8.31%

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish