Ramos po i jep fund me Realin?

Ky me shumë mundësi është sezoni i fundit i Ramos me fanellën e Realit.

“El Chiringuito” ka zbuluar një bisedë mes Florentino Perez dhe Sergio Ramos kur takoheshin për të arritur një marrëveshje për rinovimin e kontratës.

Gazetari Josep Pedrerol, nga burime të sigurta tha: “Kur Ramos refuzoi ofertën e Real Madridit, Florentino Perez.

Ai i tha; ‘Duhet ta planifikojmë sezonin pa ty…’. Dhe Ramos iu përgjigj; ‘Bëje’”, deklaroi Pedrerol.

Ngjarja paraprake

“Më thonë kanë hequr energjinë”, Basha fjalim pa mikrofon në zonën e “Don Boskos”

Ngjarja e ardhëshme

Sindi largohet nga studio pas debatit me Julin, Murati e ndjek nga pas

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian