Ramos nuk grumbullohet për ndeshjen ndaj Celta Vigos

“Los Blancos” do të përballen me Celta Vigon për javën e 28-të në La Liga.

Zinedine Zidane ka eksperimentuar me shumë formacione këtë sezon, për arsye se ka pasur shumë dëmtime në skuadër.

Edhe për këtë ndeshje, francezi ka vendosur që të pushojë Ramosin për ndeshjet e ardhshme.

Klubi madrilien do të ketë një orar të ngjeshur për ndeshjet e prillit dhe kësisoj besohet të ketë pushuar kapitenin e skuadrës.

Ngjarja paraprake

Rinia në këmbë për regjistrimin, senzibilizon diasporën

Ngjarja e ardhëshme

Kryeministri i Pakistanit, Imran Khan, pozitiv me koronavirus

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian