Ramos injoron Ronaldon, flet fjalë të mëdha për Messin

Sergio Ramos ka deklaruar se Messi është lojtari më i mirë që ka prodhuar futbolli.

Përkundër mosmarrëveshjeve dhe përleshjeve që kishin në të kaluarën, dyshja tani po e shijojnë futbollin së bashku.

Ata tani janë pjesë e PSG-së, ndërsa qendërmbrojtësi spanjoll bëri një deklaratë të fortë.

“Kam vuajtur me Messin për shumë vite. Tani e shijoj atë. Ai është lojtari më i mirë që ka prodhuar ndonjëherë futbolli”, tha Ramos për Paris TV.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vizat e punës, Gjermania në disfavor me vendet e tjera

Story i radhës

Vdes gjykatësi në rastin “Sopoti” dhe “Monstra”

Të fundit nga