Ramos frikëson Realin pas lëndimit te Spanja

Kombëtarja e Spanjës ka shokuar atë të Gjermanisë, duke e mposhtur 6:0, në ndeshjen e zhvilluar të martën mbrëma, e vlefshme për xhiron e fundit të fazës së grupeve.

Kurse, Sergio Ramos ka pësuar një lëndim gjatë ndeshjes.

Kapiteni i Real Madridit ka ndier dhimbje në gju dhe është larguar nga ndeshja në fund të pjesës së parë.

Ende nuk ka ndonjë komunikim për gjendjen e lojtarit, ku pas ndeshjes pritet të bëhen ekzaminimet mjekësore.

Ngjarja paraprake

Mundësi për reshje shiu

Ngjarja e ardhëshme

Rrëfimi shokues i 17 vjeçares: Krimet e tmerrshme seksuale të ISIS, virgjëreshat në dhomë me 40 xhihadistë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian