Ngjarja paraprake

Pronari tregon se si arritën hajnat të thyejnë murin e argjendarisë dhe të marrin kasafortën në Shtime

Ngjarja e ardhëshme

Argjentina e Lionel Messi liderë në CONMEBOL

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian