Rama nxjerr foton me dy fëmijët në Durrës: Kur vëllai vjen me Spidermanin të mbrojë motrën nga Gogoli

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto nga një prej takimeve të tij gjatë ditës së djeshme në Durrës.

Bëhet fjalë për vizitën në një shtëpi të re, ku ndodheshin dhe dy fëmijë të vegjël, motër e vëlla.

Rama nuk e kursen autoironinë duke vendosur një epitet ndaj vetes, të përdorur nga kundërshtarët politikë.

“Kur vëllai vjen me Spidermanin të mbrojë motrën nga Gogoli?”, shkruan Rama.

Image
Ngjarja paraprake

Republika Çeke zgjat gjendjen e jashtëzakonshme pandemike edhe për dy javë

Ngjarja e ardhëshme

Skuadrat e mëdha evropiane në garë për portierin e Lille, Mike Maignan

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian