Rama: Mendojnë se jam arrogant, por jam me mish e me shpirt në këtë punë…

Kryeministri Edi Rama mendon se qytetarët gabojnë kur e shohin atë si arrogant.

Gjatë një interviste për emisionin “Real Story”, këtë mbrëmje, Rama u shpreh se është “me mish e me shpirt” në shërbim të qytetarëve dhe gati për t’iu përgjigjur sfidave:

“Shumë njerëz mendojnë që unë jam arrogant. Por unë jam i gjithë me mish e me shpirt në këtë punë.

Dhe pasionohem siç jam pasionuar gjithmonë, që nga sfida për të realizuar ëndrrën time për pikturë murale që u bë histori në Galerinë e Arteve e tek të gjitha sfidat e tjera. Mbase i marr përsipër më shumë se çduhet të gjitha përballjet,”-tha Rama.

Ngjarja paraprake

Pompeo viziton vendbanimet hebraike, denoncon bojkotin ndërkombëtar ndaj Izraelit

Ngjarja e ardhëshme

Publikohet një pjesë nga kënga e Fifit me Bardhin!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian