Rama jep lajmin fantastik që në mëngjes: Në gusht nis…

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me lajmin fantastik se transporti publik në vendin tonë do të hyjë në një gjeneratë të re.

Gjithashtu Rama bën të ditur se në muajin gusht nis edhe linja e madhe unazore 13.2km me 66 stacione.

“MIRËMËNGJES

dhe me gjeneratën e re të transportit publik, autobusët hibridë elektrikë që do të hyjnë në shërbim për Tiranën e gjelbër e të pastër, ju uroj një të dielë të bukur

***në Gusht nis linja e madhe unazore 13.2km me 66 stacione”, shkruan Rama.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Këto janë ushtrimet ideale për “dembelët”

Ngjarja e ardhëshme

Covid në Brazil, vazhdon të shkaktojë numër të lartë viktimash dhe rastesh të reja

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian