Rama i dhuron dashuri, puthje e lule bashkëshortes në përvjetorin e martesës

Kryeministri shqiptar, Edi Rama është treguar romantik mbrëmjen e sotme.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Linda po festojnë përvjetorin e 10 të martesës, prandaj Rama ka shfrytëzuar rastin të bëjë një urim përmes një fotografie romantike.

Rama ka postuar një imazhe teksa shihet duke i dhuruar partneres së jetës lule dhe puthje.

Image

“10 vjet”, ka shkruar Rama në mbishkrimin e fotografisë së publikuar përkrah bashkëshortes.

Ngjarja paraprake

Një kompani spanjolle studion të folurit në publik të Zidane dhe Koeman, këto janë rezultatet

Ngjarja e ardhëshme

Trump apo Biden? Verdikti i profesorit që nuk ka gabuar kurrë në parashikim

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian