Rama fliste me veten, Spiropali flet me pasqyrën

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin dhe deputetja e Partisë Socialiste, Elisa Spiropali, ka bërë një postim që ngjason me atë të para pak ditëve të kryeministrit Edi Rama.

Duke lënë mënjanë modestinë dhe duke cituar Borgesin, Spiropali del para pasqyrës, e cila, sipas saj, nuk arrin ta pasqyrojë.

“I pashë të gjitha pasqyrat e botës dhe asnjëra prej tyre nuk më pasqyronte mua. Borges”, shkruan krahas fotos Spiropali.

Image

Postimi i Spiropalit në Instagram

Dy ditë më parë ishte shefi politik i Spiropalit, që po në Instagram, në një postim të ngjashëm, fliste me veten.

Image

Postimi i Ramës
Ngjarja paraprake

Presidenti dhe kryeministri slloven vaksinohen me AstraZeneca

Ngjarja e ardhëshme

RMV, funjdava me shi dhe borë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian