Rama e nis ditën me pamje nga Valbona: Destinacioni kryesor për aventurat e majave me dëborë

Kryeministri Edi Rama këtë të dielë e ka nisur me pamje nga Valbona piktoreske.

Kreu i qeverisë përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka publikuar foto dhe video nga Valbona e cila është një ndër destinacionet e preferuara nga vizitorët.

Rama shkruan se Valbona dimërore destinacioni kryesor për personat që pëlqejnë aventurat e majave me dëborë.

“MIRËMËNGJES 😊

dhe me Valbonën dimërore që është kthyer në një nga adresat e preferuara jo vetëm për vizitorët vendas, po edhe të huajt që pëlqejnë aventurën e majave me dëborë, ju uroj një të diel të qetë’, shkruan Rama.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nokaut i frikshëm: E godet me bërryl dhe lë pa ndjenja kundërshtaren

Story i radhës

Rusia thotë se sërish e ka sulmuar Ukrainën me raketa hipersonike

Të fundit nga

Partizani mposht Lubotenin

Partizani ka mposhtur Lubotenin në përballjen e vlefshme për xhiron e gjashtë të Ligës “Gjergj Kastrioti”,

AlbanianMacedonianEnglish