Ra në kontakt me rrymën elektrike, e mitura ndërron jetë në Spitalin e Traumës

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.07.2022, është paraqitur në Spitalin e Traumës për të marrë ndihmë mjekësore, një e mitur 11-vjeçare, e cila në banesë ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Sot, rreth orës 08:35, është konfirmuar nga stafi mjekësor, se e mitura ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sot takohen Kovaçevski dhe Mickoski

Story i radhës

Masakra në rrugët e Athinës/ Shkon në tre numri i viktimave, vdes në spital njëri nga të plagosurit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish