Qyteti i Lipjanit pa rrymë e pa ujë që nga mëngjesi, ky është shkaku

Qytetarët e Lipjanit që nga mëngjesi janë pa rrymë dhe pa ujë.

Kjo s’i pasojë e punimeve që KEDS është duke i bërë në teren.

KEDS ditë më parë kishte lajmëruar qytetarët e Lipjanit për këtë ndërprerje.

Rryma pritet të vijë në ora 16:00.

Ngjarja paraprake

Mezani: Ishim më të mirë se Drita, por është një pikë e vlefshme

Ngjarja e ardhëshme

Erdoğan, mesazh urimi për ditën e pavarësisë së Azerbajxhanit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian