Qytetarit i humb kuleta me para në Prizren, publikohet vendi se ku mund ta gjejë

Një postim për humbjen e një kulete me para është bërë para pak minutash në grupin “Merakli t’kerreve”, në Facebook.

Një qytetar njofton se Nikolin Palokës ia ka gjetur kuletën me para dhe dokumente personale në një qendër tregtare në Prizren.

Ai thotë se kuletën e ka në vend të sigurtë, ndërsa gjesti i tij për lajmërimin e rastit është përshëndetur nga komentuesit.

Image

Facebook

Pra qytetarit që i ka humbur kuleta mund të lajmërohet në postimin e grupit “Merakli t’kerreve”, për ta marrë atë. 

Ngjarja paraprake

Pas dissit dedikuar Dafinës, ky është lajmi i ri nga Tayna!

Ngjarja e ardhëshme

Vdes në moshën 36-vjeçare futbollisti

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian