Qytetari nga Istogu ndërton shtëpinë me mbishkrimin “Donald Trump Amerika”

Shtetasit e Kosovës vazhdojnë të jenë falënderues për kontributin që Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë dhënë për Kosovën.

Përveç falënderimeve të shumta,shtetasit  kosovar hpesh-herë kanë krijuar edhe gjëra të ndryshme me simbolet e shtetit amerikan.

Së fundmi, një qytetar në Istog pasi ka përfunduar ndërtimin e shtëpisë së tij, ka vënë mbishkrimin në të “Donald Trump Amerika”.

Më herët,shtetasit kosovar kanë pagëzuar fëmijët e tyre edhe me emrin e liderëve amerikanë.

Ngjarja paraprake

Mijëra njerëz braktisin shtëpitë për shkak të tajfunit Molave në Filipine

Ngjarja e ardhëshme

Çfarë fshehin në brendësi iPhone 12 dhe 12 Pro

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian