Qytetari blen oriz në market, por i del me miza

Ushqimet e skaduara, apo ushqimet me probleme janë të shpeshta në vendin tonë.

Edhe pse shumica e tyre nuk denoncohen, ka edhe raste që bëhen publike.

Qytetarët të ndryshëm shkruajnë nëpër rrjetet sociale, apo dërgojnë video e foto në media.

Kjo ka ndodhur edhe një denoncim që ka ardhur në faqen e Facebook.

Një qytetar ka blerë një pako oriz në një market në Tiranë, por është përballur me surprizën.

Kur e ka hapur kane dale miza që ecnin mbi oriz.

Ngjarja paraprake

Blinken: Rusia do të vuajë “kosto dhe pasoja” për veprimet e saj anti-amerikane

Ngjarja e ardhëshme

‘Shpërthen’ Kabashi: Disa lojtarë të Kosovës nuk i kisha marrë as në Ballkan

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian