Qipro – Kosova, bastet ndërkombëtare me koeficiente interesante  

Ballafaqimi mes Qipros dhe Kosovës, pritet me kërshëri të madhe nga kudo që jetojnë e veprojnë shqiptarët.

Kosova është favorite duke iu referuar edhe basteve të ndryshme ndërkombëtare.

Dardanët synojnë fitore në hapje të Grupit 2 të Ligës së Kombeve, divizioni C në futboll.  

Image

Koficientet

“10Bet” favorizon Kosovën, për fitore 2.10, për barazim 3.25 dhe për triumfin e Qipros e ka 3.50. “Bet-at-home” e ka njësoj, ndërsa “Bet365” e ka identik me përjashtim për fitoren e Qipros 3.60.

“Betsson” e sheh Kosovën favorite, për fitore e ka koeficientin 2.15, për barazim 3.20 dhe për triumfin e rivalit 3.60.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Parashikime të zymta për industrinë e smartfonëve në 2022

Story i radhës

Lamtumira e fundit për Bujar Nishanin, i biri: Babai nuk bënte kurrë kompromis për familjen, Zotin dhe Atdheun

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish