Qindra qytetarë presin në takim Sali Berishën, merr pjesë edhe deputeti Baçi: Përkrah forcimin e radhës të PD

Qindra demokrate dhe demokratë janë në pritje të takimit që lideri historik, ish-kryeministri Sali Berisha do të zhvillojë pas pak minutash në Fier.

Mësohet se mes të pranishmëve janë ish-kryetarë të degës së PD në Fier, Ibrahim Morina apo Ferdinand Murati, si dhe kryetari aktual deputeti Luan Baçi.

I pyetur për pjesëmarrjen e tij në këtë takim, Baçi tha se përkrah forcimin e radhës të Partisë Demokratike.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Biden: Bota përballet me dekadë vendimtare

Ngjarja e ardhëshme

Shkonte me 3 lojtarë të klubit të madh, njeri nuk ia jep...

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian