Qeveria: E diela do të jetë ditë jo pune

Burimi: alsat.mk

Ngjarja paraprake

Prishtina dhe Bashkimi duan trofeun e çmuar të Kupës

Ngjarja e ardhëshme

Turqi, 8.089 të shëruar dhe 7.897 raste të reja me COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian