Qëndroni në shtëpi, ajri sot i pashëndetshëm

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka dalë me një apel për qytetarët.

IKSHPK ka shkruar me anë të një postimi në Facebook se qytetarët sot duhet të qëndrojnë në shtëpi, pasi që ajri nuk është i shëndetshëm për personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike.

“Ajri sot nuk është i shëndetshëm për personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike”, thuhet në apelin e Institutit.

Ngjarja paraprake

Neymar njofton drejtorin sportiv, dëshiron rinovimin me PSG-në

Ngjarja e ardhëshme

Pse është aq e vështirë lërja e duhanit?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian