Që në mëngjes me tortë te krevat, Gjiko i zbukuron ditëlindjen Elita Rudit (VIDEO)

Moderatorja Elita Rudi feston sot ditëlindjen e 29. Partneri i saj, reperi Gjiko ja ka zbukuruar këtë ditë të veçantë që në mëngjes. Ai ka surprizuar moderatoren me një tortë me qinrinj, mëngjes te krevat dhe shumë dashuri.

“Mirëmëngjes luleshtrydhe. Shumë urime për ty. Zgjohu se ke ditëlindjen. Hajde të festojmë”, thotë reperi.

Kujtojmë që dyshja janë prindër të dy fëmijëve, Zëri dhe Bota. Sakaq, Elita ka qenë mbështetësja më e madhe e reperit gjatë kësaj periudhe pas akuzave se ka abuzuar seksualisht me një të mitur. Vetë reperi ka folur publikisht duke mohuar këto akuza të rënda./albeu.com/

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kovaçevski: Me Strategjinë nacionale sigurojmë mundësi të barabarta për personat me aftësi të kufizuara, që është prioritet i ynë 

Story i radhës

Tensioni në komision për aktin normativ që i jep kompanive kompensim për rritjen e çmimeve, Grida Duma: Deputete të PS pranojnë se ‘këta që vijnë herë pas here sillen si ushtarë’

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish