Punimet në rrugë, kolona të gjata nga Gllareva deri te ura e Klinës

Prishtina16 shtator 2021

Daut Haradinaj hap fushatën, shpalos programin për Prishtinën

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga AAK-ja, Daut Haradinaj, ka hapur fushatën dhe ka shpalosur programin e tij për kryeqytetin.
Gjatë prezantimit, Haradinaj foli për shëndetësinë, arsimin, trafikun, bujqësinë, sportin,…

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Ia vjedhin medaljet e Champions, Superkupës dhe “Euro 2020”

Ngjarja e ardhëshme

TikTok nën hetim për abuzime me privatësinë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian