Punëtori i PTK-së e humb betejën me koronavirusin

Edhe një punëtor i Telekomit e ka humbur betejën me koronavirusin.

Lajmin e ka bërë publik Federata Sindikale e Punëtorëve të PTK-së, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Njoftimi i plotë:

Njoftim Mortor

Me pikëllim të thellë, morëm lajmin për humbjen e betejes me Covid-19 të kolegut tonë nga Rahoveci Jeton Sokoli

FSP-PTK u shprehë ngushëllimet më të sinqerta kolegëve dhe familjarëve të tij.

Qoftë i paharruar kujtimi Jeton Sokoli

FSP-PTK

Image
Ngjarja paraprake

Vera Ora ndan fotografi me veshje kombëtare

Ngjarja e ardhëshme

Sir Alex Ferguson nuk e përkrah idenë e krijimit të një Superlige Evropiane

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian