Punësimi i Bojan Iliç , ja çka thotë Zekiri

Deputeti njëherit, nënkryetari i Lidhjes Social Demokrate, Muhamed Zekiri në një prononcim ekskluziv për News33, ka deklaruar se nuk ka informacion lidhur me punësimin e Bojan Iliç, vëllaut të Boban Iliç i cili në vitin 2016-të me veturën e tij, shkeli dhe la të vd ekur Almir Aliun i cili aso kohe ishte vetëm 4 vjeçarë.

Zekiri tha se për punësimin e Iliç për her të parë po dëgjon por tha se do të interesohet për këtë punësim dhe për të njejtin do të flaës me kreun e Komunës, Maksim Dimitrievski i cili poashtu është nga LSDM-ja.

Ngjarja paraprake

Plaçkitet vila e CR7 në Madeira, policia identifikon hajdutin

Ngjarja e ardhëshme

Në vitin 1960, Nixon dhe Kennedy zhvilluan debat në formatin që e refuzoi Trumpi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian