“Punë jo gjumë”/ Deputeti Alket Hyseni publikon pamjet e transformimit të rrugës së Lumit të Vlorës

Deputeti i PS Alket Hyseni, ka publikuar disa pamje të rrugës së Lumit të Vlorës, teksa flet për 1 miliard euro investime në këtë qark.

“Transformimi i Rrugës së Lumit të Vlorës ka emër, Edi Rama & PS”, shkruan Hyseni bashkangjitur videos.

Postimi i plotë:

Transformimi i Rrugës së Lumit të Vlorës 💜 ka emër, Edi Rama & PS🌹 #8ViteTransformim #1MiliardEuroInvestimeQarkuVlorë #PunëJoGjumë

Ngjarja paraprake

BE ultimatum vendeve anëtare për politikat kufitare: Zbusni menjëherë kufizimet

Ngjarja e ardhëshme

32 mësimdhënës u certifikuan për menaxhim dhe udhëheqje arsimore

të fundit nga