Publikohet videoklipin i këngës që do ta përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovision”

Anxhela Peristeri do të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin e muzikës “Eurovision”, pas fitorës në edicionin e 59-të RTSH-së.

Dhe së fundi ajo ka prezantuar klipin e plotë të këngës përfaqësuese bashkë me videoklip.

Anxhela publiko videoklipin e këngës “Karma” u shfaqdy veshje të ndryshme, në një fustan të gjatë të bardhë e një të kuq.

Image

Përveç vokalit, ajo dukej e mahnitëshme edhe në dukje.

Image

Kujtojmë që kënga është publikuar në faqen zyrtare të ‘Eurovision Song Contest’.

Ngjarja paraprake

Everton fiton dhe i afrohet zonës së Champions Leagues

Ngjarja e ardhëshme

SHBA nën kritika për qëndrim të butë ndaj princit saudit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian