Publikohet trajleri i pjesës së fundit të “Fast and Furious”

Është publikuar trajleri i filmit të shumëpritur.

Pjesa e nëntë në filmit “Fast & Furious” ka një datë të re të lansimit të caktuar për 25 qershor.

Një trajler i ri për filmin e ardhshëm, i titulluar “F9”, është publikuar të mërkurën.

Filmi vjen pothuajse një vit të plotë pas datës së tij origjinale të publikimit në maj 2020. Traileri i parë u publikua në janar 2020.

Yjet e “Fast & Furious”, përfshirë Dominic Toretto (Vin Diesel), Letty Ortiz (Michelle Rodriguez), Roman Pearce (Tyrese Gibson), Tej Parker (Ludacris), Han Lue (Sung Kang) dhe Magdalene Shaw (Helen Mirren) do të në këtë pjesë.

Jordana Brewster gjithashtu kthehet si Mia Toretto. Lojtarët e “Furious” do të përballen me Jakob Toretto në filmin e ri, të luajtur nga John Cena.

Filmi do të shfaqë gjithashtu fragmente të Brian O’Conner, personazhi i luajtur nga i ndjeri Paul Walker, i cili vdiq më 2013.

Justin Lin drejton pjesën e fundit pasi u largua nga filmi pas 2013-ës në “Fast & Furious 6”.

Pas “F9”, Universal planifikon një film të 10-të dhe 11-të dhe gjithashtu do të krijojë spin-off. 

Ngjarja paraprake

Lutfi Haziri: Ymer Demollin do ta kujtojmë për kontributin e jashtëzakonshëm në institucionin e Komunës së Gjilanit

Ngjarja e ardhëshme

"SHBA do dëbojë 10 diplomatë rusë për përpjekjen për sulm kibernetik dhe ndërhyrje në zgjedhjet presidenciale"

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian