Publikohet një pjesë nga kënga e Fifit me Bardhin!

Edhe pak ditë kanë mbetur nga publikimi i super bashkëpunimit mes Fifit dhe Bardhit.

Sikundër na bënë me dije në “Shiko kush luan”, kënga ka përfunduar dhe do publikohet në dhjetor ndonëse ende nuk ka një datë publikimi.

Ndërkohë, mbrëmjen e sotme Fifi ka ndarë me ndjekësit në Instastory disa sekuenca nga klipi dhe kënga dhe mjaftuan vetëm pak sekonda për të kuptuar se po vjen një super perlë.

Image

Insta
Pak ditë më parë, Fifi publikoi “Ninullë dashnie” në Spotify , teksa ende nuk është publikuar në You Tube, por me siguri do të kthehet në të preferuarën tonë. 
Ngjarja paraprake

Rama: Mendojnë se jam arrogant, por jam me mish e me shpirt në këtë punë…

Ngjarja e ardhëshme

Dita Ndërkombëtare e të Drejtave të Fëmijëve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian