Publikohet lista zyrtare, Maqedonia me pesë shqiptarë kundër Kosovës

Është bërë e ditur lista zyrtare, Maqedonia me pesë futbollistl shqiptarë paraqitet kundër Kosovës.   

Egzon Bejtullai, Visar Musliu, Ezgian Alioski, Enis Bardhi dhe Arijan Ademi paraqitën për Maqedoninë sonte në orën 20.45.   

Maqedonia: Dimitrievski, Musliu, Velkovski, Alioski, Ademi, Nikollov, Ristovki, Bardhi, Pandev dhe Nestorovski.

Kosova: Muric, Vojvoda, Aliti, Dresheviq, Kololli, Shala, Berisha, Celina, Zeneli, Hadergjonaj dhe Nuhiu.

Ngjarja paraprake

Londra: Udhëtarët nga BE-ja do të hyjnë me pasaporta

Ngjarja e ardhëshme

Pamela Anderson tregon shumë teksa fotografohet e shtrirë në shtrat

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian