Publikohen momente të ëmbla të Einxhelit me Dj Dagz nga pushimet

Çifti simpatik, Dj Dagz dhe Einxhel Shkira po shijojnë momente së bashku në pushimin e përbashkët.

Nga Turqia po sjellin imazhe të ndryshe, dhe duket se po kalojnë për mrekulli.

Së fundmi, Einxhel në llogarinë e saj në Instagam ka ndarë dy imazhe nga pishina ku shihet në njërën foto ajo, ndërsa në tjetrën Dagzi.

Image

Dj Dagz

Ndër të tjera, imazhi vazhdon të pëlqehet nga ndjekësit e tyre, e po ashtu të marrin komente nga më të bukurat.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Gati për t’u përballur me FC Shkupin

Story i radhës

U vranë në radhë për bukë: Ukrainasja kujton bombardimet ruse

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish