Publikohen fotot provokative nga festa e “ҫmendur” e Kim Kardashian

Kim Kardashian ka qenë në shënjestër të reagimeve që kur zbuloj se në ditëlindje e saj të 40-të në një ishull privat shkoj me miqtë e saj të ngushtë dhe anëtarët e familjes mes COVID-19.

Por përkundër kritikave, ylli i KUWTK vazhdoj të ju jap ndjekësve një ekstavagancë të saj përmes disa fotove nga ditëlindja e saj./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Pritje e ngrohtë për Messin në Torino para ndeshjes Juve-Barca, në të cilën nuk luan CR7

Ngjarja e ardhëshme

Trajneri i Shakhtarit: Interi njëri prej ekipeve më të mira në botë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian