Publikohen foto nga skandali seksual i lojtarit të madh

Mbrojtësi i Manchester United, Aaron Wan-Bissaka është në telashe të mëdha në jetën personale pas fotografive të publikuar së fundmi në Instagram nga e dashura e tij sekrete..

Një femër e re me emrin Marlie, ka publikuar në Instagram fotografi të saja me yllin e Manchester United, Aaron Wan Bissaka me këtë të fundit i cili pret të bëhet baba së shpejti.

Marlie sipas mediave angleze është ish e dashura e bashkëlojtarit të Biasska të United, Jesse Lingard, e cila kohën e fundit është shoqëruar shumë me mbrojtësin e krahut.

Image

Në njëren nga fotografitë e publikuar në InstaStory shkruhet se 22 vjeçari është duke pritur një fëmijë me të dashurën e tij, por që i ka thënë asaj se nuk dëshiron të bëhet baba.

Ngjarja paraprake

Rajoni ku koronavirusi nuk ka mbërritur ende dhe maska është e detyrueshme

Ngjarja e ardhëshme

Çfarë do të thotë psikologjikisht, rrokullisja e flokëve mes gishtërinjve?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian