Publikohen dëshmitë se si u kërcenua e mitura nga Gjilani me video intime

Disa të mitur në Gjilan kanë shantazhuar vazhdimisht një vajzë, poashtu të mitur, duke e kërcënuar se do t’ia publikonin një video intime të saj, nëse kjo e fundit nuk kryen mardhënje seksuale me ta.

Policia ka rënë në gjurmë, duke e arrestuar njërin në flagrancë, derisa dyshohet se janë edhe disa të tjerë të përfshirë në këtë ngjarje.

“Policia e Kosovës në vendin e ngjarjes, ku është lënë një vendtakim mes viktimës dhe personit të dyshuar është zënë në flagrancë dhe është arrestuar dhe pas intervistimit i njejti është liruar me procedurë të rregullt për shkak të moshës”, kanë deklaruar nga Prokuroria.

Image
Image
Image
Ngjarja paraprake

Plagosi me armë 36-vjeçarin, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori

Ngjarja e ardhëshme

Komuna e Prishtinës dënon me 200 euro kompaninë që prishi gypin e ujit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian